Chcesz otrzymywać newsletter podaj e-mail

Jest Sobota, 25 Stycznia 2020 roku

Erasmus

 

Studenci Wydziału Organizacji Zarządzania Politechniki Łódzkiej mają możliwość podjęcia studiów zagranicznych za pośrednictwem

Programu LLP-Erasmus

 

Zadaniem programu jest rozszerzanie współpracy europejskiej w dziedzinie edukacji. Celem programu jest kreowanie europejskiego wymiaru w nauczaniu oraz rozwinięcie i pomoc przy przystosowaniu się do nowych warunków społecznych i ekonomicznych jako zjednoczona Europa.

Wymiana studentów i wypłata stypendiów może być realizowana tylko i wyłącznie pomiędzy uczelniami z krajów Unii Europejskiej, z którymi uczelnia wysyłająca (Politechnika Łódzka) podpisała umowę na wymianę studencką.

Lista uczelni, z którymi jest realizowana międzynarodowa wymiana studentów  w ramach kierunków studiów prowadzonych przez Wydział Organizacji i Zarządzania PŁ: 

ERASMUS UMOWY

 

Zapraszamy i zachęcamy zainteresowanych studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ do ubiegania się o wyjazd na studia zagraniczne. Informacje podane są w niżej załączonym linku

 


dokumenty do pobrania 

 

Jeśli myślisz o studiach za granicą skontaktuj się z tymi, którzy już je odbyli. Studenccy Promotorzy Erasmusa informują, doradzają i pomagają w Twojej organizacji wyjazdu na studia i praktyki zagraniczne.

 

Praktyki zagraniczne:

Osobami nadzorującymi praktyki zagraniczne są dr hab. Anna Adamik i mgr Michał Nowicki

 

Koordynator Wydziałowy: 

Pełnomocnik ds. studiów obcojęzycznych i wymiany zagranicznej

dr Aleksandra Januszkiewicz

 

 

Dziekanat Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ

Elżbieta Olszewska, mgr 

tel. 42 631 36 85